Szanowni Państwo,
Mikro, Małe i Średnie Przedsiębiorstwa oraz osoby samozatrudnione mogą obecnie korzystać ze szkoleń z dofinansowaniem z Funduszy Europejskich za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych (BUR) prowadzonej przez PARP (Polską Agencję rozwoju Przedsiębiorczości).
Wszystkie nasze szkolenia mogą zostać przeprowadzone ze wsparciem tych środków. Dotyczy to zarówno szkoleń otwartych, zamkniętych (dla grup od 3-5 osób), jak i indywidualnych.
DLACZEGO MY?
  • Jesteśmy jedną z najstarszych firm szkoleniowych w Polsce – funkcjonujmy 18 lat na rynku szkoleń dla biznesu.
  • Zostaliśmy pozytywnie zweryfikowani przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) pod kątem świadczenia usług z EFS.
  • Jesteśmy wpisani do Bazy Usług Rozwojowych, jako firma spełniająca najwyższe kryteria jakości świadczonych usług, potwierdzone STANDARDEM SUS 2.0 Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Zobacz certyfikat>>
  • W ciągu 18 lat istnienia przeszkoliliśmy kilkadziesiąt tysięcy uczestników, zarówno na szkoleniach otwartych, jak i zamkniętych.
    Listę naszych wybranych klientów i referencje, znajdą Państwo klikając tutaj
  • Dysponujemy kadrą trenerską złożoną z wybitnych przedstawicieli swoich dziedzin i cenionych praktyków.
  • Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (PIFS), przestrzegającym Kodeksu Dobrych Praktyk
    i najwyższych standardów usług promowanych przez PIFS.
  • Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji usług szkoleniowych finansowanych z EFS.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji szkoleń dofinansowanych z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
  • Wszystkie realizowane przez nas szkolenia pozwalają na osiągnięcie mierzalnych efektów kształcenia.
KTO MOŻE UBIEGAĆ SIĘ O ŚRODKI?
Dofinansowanie mogą uzyskać wyłącznie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MMŚP) i osoby samozatrudnione.
O przynależności do sektora MMŚP decydują:
  • liczba pracowników (nie więcej niż 250)
  • oraz obroty (nie więcej niż 50 mln euro) lub bilans (nie więcej niż 43 mln euro).
Nie masz pewności czy spełniasz kryteria? Sprawdź w Kwalifikatorze MMŚP tutaj
Osoby fizyczne również mogą uzyskać uprawnienia do dofinansowanie. Szczegółowych informacji o funkcjonowaniu Podmiotowych Systemów Finansowania dysponujących środkami udzieli Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym w Państwa regionie. Wszystkie dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl.
Z dofinansowania nie mogą skorzystać przedsiębiorstwa z województwa mazowieckiego oraz pomorskiego
JAKA JEST WYSOKOŚĆ DOFINANSOWANIA?
W ramach projektu, przedsiębiorstwa sektora MMŚP mogą otrzymać dofinansowanie od 50% do 80% wartości szkoleń otwartych (dla pracowników wielu firm), zamkniętych (dla pracowników jednej firmy) i indywidualnych.
JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE
  1. W Bazie Usług Rozwojowych należy wybrać dowolne szkolenie z naszej oferty.
    Poznaj naszą ofertę EFS w BUR>>
    Ponieważ nie wszystkie nasze szkolenia zostały już zamieszczone w BUR, jeżeli interesuje Państwa szkolenie z naszej oferty (KATALOG OFERT>>), które nie widnieje w BUR bardzo prosimy o informację (tel 607 573 053).
  2. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w wyborze szkolenia, chętnie pomożemy - prosimy o kontakt.
  3. Należy skontaktować się z operatorem w województwie właściwym dla Państwa siedziby (lub zamieszkania), który pomoże wypełnić wniosek zgłoszeniowy, zweryfikuje ramy wejścia do projektu oraz poziom dofinansowania.
    • Listę operatorów w konkretnych województwach znajdą Państwo TUTAJ
    • lub na stronie BUR serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl W zakładce „DOFINANSOWANIE” z lewej strony znajdują się wszelkie niezbędne informacje.
  4. Podpisać Umowę z operatorem.
  5. Zapisać się na szkolenie poprzez Bazę Usług Rozwojowych. TUTAJ>>
  6. Zrealizować szkolenie, ocenić je w BUR oraz opłacić fakturę.
  7. Skontaktować się z operatorem w celu otrzymania refundacji.
    Poszczególne województwa wybrały różne sposoby dystrybucji dofinansowania dla Przedsiębiorców:
    • refundacja – rozwiązanie polegające na zwrocie kosztu wykonanej usługi opłaconej przez przedsiębiorcę (większość województw, za wyjątkiem poniższych),
    • bon – system z „papierami wartościowymi”, którymi przedsiębiorca rozlicza się z usługodawcą (małopolskie, łódzkie),
    • konto przedpłacone – rozwiązanie, w którym przedsiębiorca finansuje jedynie część kosztu usługi (wkład własny), resztę dopłaca z przydzielonej dla danego przedsiębiorcy kwoty operator (śląskie).
Więcej informacji znajdą Państwo w "PORADNIKU DLA PRZEDSIĘBIORCÓW" PARP. Można go pobrać TUTAJ>>
Zachęcamy, naprawdę warto!
Jeżeli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszymi szkoleniami: telefon: 22 853 35 23, tel. kom.: 607 573 053, fax: 22 247 21 83, mail: atl@atl.edu.pl
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ TEMATYCZNĄ:
>> HANDEL KRAJOWY I ZAGRANICZNY
>> ZAKUPY, LOGISTYKA
>> TRANSPORT, SPEDYCJA
>> PRAWO CELNE
>> PRAWO PRACY
>>FINANSE
>>REKLAMACJE
>>SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA
>> ZARZĄDZANIE PERSONELEM
>> UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE
>> RÓŻNICE MIĘDZYKULTUROWE W BIZNESIE.
>> ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ